Медичний центр “Промінь”

На сьогодні компʼютерна томографія – один з найефективніших методів діагностики. Саме вона дає змогу лікарю побачити максимально правдиву картину стану організму. Сучасний томограф SIEMENS Somatom go.Up експертного класу забезпечує менший рівень опромінення і більшу точність обстеження у багатьох зрізах. Якісне зображення і кількість зрізів дозволяють створити 3D-реконструкцію кожної системи окремо: кісткової, судинної, м’яких тканин.

Застосування новітніх технологій дуже широке: медична діагностика патології головного та спинного мозку, оцінка стану хребта, кісткового апарату та суглобів при травмах, запальних процесах, рання діагностика добро- та злоякісних новоутворень, захворювань черевної порожнини, тазу, грудної клітки тощо.

Про центрОбладненняФотоАдреса

Медичний центр “Промінь”

З 1 червня на базі поліклініки №2 Суворовського району міської клінічної лікарні ім.Е.Е.Карабелеша розпочав роботу медичний центр “Промінь”.

Очолює центр рентгенолог вищої категорії Раїса Олександрівна Москаленко, яка має досвід роботи на комп’ютерних томографах з 1994 року, проходила навчання в кращих клініках Києва, Москви, Мінська, Вашингтону, Пітсбургу, Лісабона.

Вона налагодила постійний зворотний зв’язок з лікарями різних спеціальностей, що дозволяє удосконалювати діагностичні можливості комп’ютерних технологій. За свідченнями торакальних хірургів, описи досліджень, що проводяться Раїсою Олександрівною, в ста відсотках випадків відповідають процесам, виявленим під час оперативних втручань.

Наше обладнання: 64-зрізовий комп’ютерний томограф Siemens SOMATOM go.Up (Німеччина)  + єдина в місті робоча станція лікаря фірми Philips 10 версії, що дозволяє:

  • Різні види візуалізації зображень: від класичного аксіального перегляду зрізів до спеціалізованих режимів 3D-реконструкції.
  • Широкий набір сценаріїв перегляду серій дозволяє швидко налаштувати структуру графічної інформації для ефективного опису різних анатомічних структур.
  • Засоби тривимірної візуалізації КТ-досліджень мають як базові режими (мультипланарну реконструкцію, проекції найбільшої і найменшої яскравості, об’ємні і поверхневі реконструкції), так і спеціалізовані режими досліджень нервової, кровоносної, кісткової систем.
  • Опціонально – доступний пакет автоматичного пошуку вузлових утворень в легенях і пакет виміру мінеральної щільності кісток.

Сегментація печінки для планування хірургічних втручань.

Адреса: м. Херсон, вул. Тираспольська, 62.

Часи праці: з 8:00 до 18:00

Телефони:

+38 095 193 19 02
+38 098 711 95 43

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/promin.ks/